Mūsų paslaugos

 APARTAMENTAI

Jūsų patogumui siūlome dviviečius ir šeimyninius apartamentus. Mes turime TIK 3 kambarius, taigi, privatumas, poilsis ir ramybė Jums garantuoti! Vienu metu mūsų apartamentuose gali gyventi iki 10 žmonių.

GROŽIO STUDIJA

Jus lepinsime kūno ir veido masažais, kūno ir veido procedūromis su prancūziška jūrine "Thalion" kosmetika, kūno šveitimais ir įvyniojimais, lieknėjimo ir celiulito gydymo procedūromis, SPA kompleksais, veido kosmetologija, SPA procedūromis mūsų mažiesiems svečiams, depiliacija

Skaityti Plačiau

Apie mus

Esame pirmasis privatus SPA centras BIRŠTONO kurorte. Savo svečiams siūlome tiktai aukščiausios kokybės paslaugas. Didžiuojamės puikiais svečių atsiliepimais bei jų rekomendacijomis savo draugams! Susisteminus mūsų svečių atsiliepimus, gimė šūkis: "Centro SPA - vertinantiems privatumą ir kokybę"!

 

Skaityti Plačiau

YPATINGI PASIŪLYMAI

Ypatingi pasiūlymai vasario mėnesiui!

„Amžina Valentino meilė“ neleis atsispirti pagundai prisipažinti amžina meile vienas kitam ir dovanoti 2 romantiškas nakvynes apartamentuose žvakių šviesoje gurkšnojant raudoną vyną.  Taip pat meilės pripildytus kūnus galėsite atpalaiduoti SPA procedūrose: JAI grožį atskleidžianti veido procedūra su „Thalion“ kosmetika (30 min.) ir atpalaiduojantis kūno masažas (60 min.). JAM kaklo pečių masažas (30 min.) ir klasikini kūno masažas (60 min.) tik už išskirtinę Centro SPA kainą 149 €.

„Valentino meilė“ uždegs Jūsų širdyse aistringą meilę, kurios ugnyje galėsite degti visą naktį (1 nakvynė apartamentuose). Taip pat galėsite mėgautis kūno ir sielos harmonija SPA procedūrų dėka: JAI - veido chiromasažas (60 min.), JAM klasikinis nugaros masažas (60 min.). Speciali Centro SPA kaina tik Jums 79 .

„Valentino aistra“, apgobs jus meilės kerais ir mintimis nukels į romantiškiausias vietas, kur galėsite mėgautis pojūčiais, garsais ir aromatais. JAI - SPA kompleksas „Raudono vyno kerai“ (100 min). JAM terapinis kaklo pečių bei galvos masažas (60 min.). Speciali Centro SPA kaina Jums 79 .

„Paslaptingas Valentinas“ Jus netikėtai nustebins malonia, kūną atpalaiduojančia ir jausmus pažadinančia dovana: JAI - SPA kompleksas „Šokoladinis vyšnių vynas“ (100 min) ypatinga Centro SPA kaina tik Jums 49 . JAM - terapinis kaklo pečių bei galvos masažas (60 min.) ypatinga Centro SPA kaina tik Jums 29 .

Tapk Slaptu Valentinu savo mylimajai (-ajam) ir padovanok nepamirštamus pojūčius.

 

Skaityti Plačiau

Produktai

Dirbame su aukščiausios kokybės prancūziška jūrine "Thalion" kosmetika- ja mėgausitės veido ir kūno procedūrų metu

Kūno masažais, šveitimais ir įvyniojimais Jus lepinsime visiškai natūralia Norden kosmetika

Naujausios kartos kūno ir veido aparatai leis pasiekti maksimalių rezultatų per įmanomai trumpiausią laiką

 

Skaityti Plačiau