GERA ŽINIA!!!

Norite sumažinti ar visiškai atsikratyti celiulito? Mes Jums padėsime! Mūsų specialistai pagal poreikį ir Jūsų norus sudarys lieknėjimo ir kūno stangrinimo programą taikant įvairias terapijas: anticeliulitinį masažą, estetinį limfodrenažinį teipavimą, liekninančių šveičiamųjų perlų terapiją, jūrinę lieknėjimo terapiją, presoterapijos (limfodrenažinių batų) procedūras ir kt.

Užsisakant 3 lieknėjimo ir kūno stangrinimo procedūras - specialisto apžiūra, konsultacija bei lieknėjimo ir kūno stangrinimo plano sudarymas - nemokamai!

 

Mūsų paslaugos

 APARTAMENTAI

Jūsų patogumui siūlome dviviečius ir šeimyninius apartamentus. Mes turime TIK 3 kambarius, taigi, privatumas, poilsis ir ramybė Jums garantuoti! Vienu metu mūsų apartamentuose gali gyventi iki 10 žmonių.

GROŽIO STUDIJA

Jus lepinsime kūno ir veido masažais, kūno ir veido procedūromis su prancūziška jūrine "Thalion" kosmetika, kūno šveitimais ir įvyniojimais, lieknėjimo ir celiulito gydymo procedūromis, SPA kompleksais, veido kosmetologija, SPA procedūromis mūsų mažiesiems svečiams, depiliacija

Skaityti Plačiau

Apie mus

Esame pirmasis privatus SPA centras BIRŠTONO kurorte. Savo svečiams siūlome tiktai aukščiausios kokybės paslaugas. Didžiuojamės puikiais svečių atsiliepimais bei jų rekomendacijomis savo draugams! Susisteminus mūsų svečių atsiliepimus, gimė šūkis: "Centro SPA - vertinantiems privatumą ir kokybę"!

 

Skaityti Plačiau

SAVAITĖS PASIŪLYMAI

Visoms vakuuminėms procedūroms - 20% nuolaida!

Jūrinė lieknėjimo terapija - 39 eurai vietoje 55!

Skaityti Plačiau

Produktai

Dirbame su aukščiausios kokybės prancūziška jūrine "Thalion" kosmetika- ja mėgausitės veido ir kūno procedūrų metu

Kūno masažais, šveitimais ir įvyniojimais Jus lepinsime visiškai natūralia Norden kosmetika

Naujausios kartos kūno ir veido aparatai leis pasiekti maksimalių rezultatų per įmanomai trumpiausią laiką

 

Skaityti Plačiau