Mūsų paslaugos

 APARTAMENTAI

Jūsų patogumui siūlome dviviečius ir šeimyninius apartamentus. Mes turime TIK 3 kambarius, taigi, privatumas, poilsis ir ramybė Jums garantuoti! Vienu metu mūsų apartamentuose gali gyventi iki 10 žmonių.

GROŽIO STUDIJA

Jus lepinsime kūno ir veido masažais, kūno ir veido procedūromis su prancūziška jūrine "Thalion" kosmetika, kūno šveitimais ir įvyniojimais, lieknėjimo ir celiulito gydymo procedūromis, SPA kompleksais, veido kosmetologija, SPA procedūromis mūsų mažiesiems svečiams, depiliacija

Skaityti Plačiau

Apie mus

Esame pirmasis privatus SPA centras BIRŠTONO kurorte. Savo svečiams siūlome tiktai aukščiausios kokybės paslaugas. Didžiuojamės puikiais svečių atsiliepimais bei jų rekomendacijomis savo draugams! Susisteminus mūsų svečių atsiliepimus, gimė šūkis: "Centro SPA - vertinantiems privatumą ir kokybę"!

 

Skaityti Plačiau

YPATINGI PASIŪLYMAI

Ypatingas pasiūlymas gegužės mėnesiui!

👣 "Laimingosios kojelės" 🐾

Presoterapija (limfodrenažas) - ši maloni procedūra stimuliuoja ląstelių regeneraciją, mažina kūno apimtis, celiulito požymius, gali būti naudojama „sunkių kojų" gydymui, pašalina skysčių perteklių ir šlakus, veikia atpalaiduojančiai.  

🌸(30 min)/(45 min) tik 8 eur/11 eur.  

Skaityti Plačiau

Produktai

Dirbame su aukščiausios kokybės prancūziška jūrine "Thalion" kosmetika- ja mėgausitės veido ir kūno procedūrų metu

Kūno masažais, šveitimais ir įvyniojimais Jus lepinsime visiškai natūralia Norden kosmetika

Naujausios kartos kūno ir veido aparatai leis pasiekti maksimalių rezultatų per įmanomai trumpiausią laiką

 

Skaityti Plačiau