WEIGHT LOSS AND CELIULITE TREATMENT PROCEDURES

VAKUUMINIS VISO KŪNO MASAŽAS MULTISHAPE APARATU, 60 MIN. 49€/ NUGAROS MASAŽAS, 30MIN. 39

Vakuuminė terapija stabdo celiulito atsiradimo procesą, šalina jo požymius, stimuliuoja kraujotaką, gerina odos ir poodžio mikrocirkuliaciją, padidina leukocitų kiekį kraujyje veikia organizmą atpalaiduojančiai. Dėl geresnio deguonės tiekimo suminkštėja audiniai, maitinami gilesnieji odos sluoksniai. Oda tampa elastingesnė ir lygesnė. Po vakuuminio masažo procedūrų sumažėja ir po nėštumo atsiradusios raukšlės. Pažangios technologijos ir specialūs tefloniniai antgaliai užtikrina lengvą slydimą bet kuriame kūno plote be skausmo ir nemalonių pojūčių. Multishape turi skirtingo dydžio antgalius visoms kūno zonoms..

(*5 procedūros- 235/ 185€; *8 procedūros- 329/ 279€; *10 procedūrų- 399/ 329€)

ANTICELIULITINIS PROBLEMINIŲ VIETŲ MASAŽAS MULTISHAPE APARATU 30 MIN. 29€ / 45 MIN. 39€

Anticeliulitinis masažas Multishape aparatu tinka intensyviam celiulito pažeistų zonų arba limfodrenažiniam kūno masažui atlikti. Puikiai tinka pirmos ir antros celiulito stadijų gydymui. Siekiant geresnių rezultatų, ši procedūra gali būti derinama su kitomis priemonėmis: radio dažniu, presoterapija, įvyniojimais ir masažais rankomis.

(*5 procedūros – 135/ 185 €; *8 procedūros – 199/ 279 €; *10 procedūrų – 229/ 329€)

PRESOTERAPIJA, 30 MIN. 10€ / 45MIN. 13€

Presoterapija (limfodrenažas) pagreitina riebalų pertekliaus pašalinimą per limftakius į raumenis, kur riebalai deginami. Ši maloni procedūra stimuliuoja ląstelių regeneraciją, mažina kūno apimtis, celiulito požymius, gali būti naudojama „sunkių kojų" gydymui, pašalina skysčių perteklių ir šlakus, veikia atpalaiduojančiai. Dėl skirtingų priežasčių skysčiai gali užsilaikyti organizme, todėl kartais net lieknas žmogus atrodo stambus. Dažnai jau po pirmos procedūros moterys pastebi, kad sumažėja kojų apimtys. Per presoterapijos procedūrą naudojama diržas ir batai. Jie sudaryti iš atskirų skyrių laipsniškam spaudimui. Tikslus spaudimo reguliatorius užtikrina pastovią procedūros eigos kontrolę. Prietaisas leidžia pasirinkti vieną iš 7 skirtingo veikimo programų.

(*5 procedūros- 45€/ 60€; *8 procedūros- 65€/ 85€; *10 procedūrų- 75€/ 105€)